Kim jesteśmy?

Nasze „know how” jest efektem wielu doświadczeń z Klientami i prawdziwej pasji do SEO naszych pracowników. Pozycjonujemy strony www i serwisy internetowe od ponad dekady, a na rynku internetowym działamy od 15 lat.

Współpracujemy z firmami, które chcą zaistnieć w sieci. Większymi i mniejszymi. Z różnych branż, ale mającymi ten sam, nadrzędny cel – zdobycie klientów z internetu za sprawą wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Polskich i zagranicznych, zależnie od domeny i rynku zbytu produktów czy usług. Pomagamy w pozycjonowaniu fraz, ale też promocji stron internetowych.

Przeprocesowaliśmy już setki pozycjonowań na tysiące fraz. Co przekłada się na ponad 1200 zadowolonych klientów. Wielu z nich jest z nami od lat. Pozycjonujemy skutecznie, nie zapominając o optymalizacji pod wyszukiwarki. Podpowiadamy co warto poprawić, by strona była atrakcyjniejsza dla Google.

Każdego dnia monitorujemy pozycje stron firmowych, które są pod naszą opieką. Także ich właściciele są na bieżąco z postępami naszych działań – dzięki raportom widocznym online 24 godziny na dobę. U nas każdy Klient ma swojego opiekuna – dostępnego telefonicznie i mailowo przez cały okres współpracy.

 

Jak działamy?

  • Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Nie gwarantujemy pierwszej pozycji w Google na każdą frazę, ale realne rezultaty. Przed podjęciem się pozycjonowania dokładnie analizujemy sytuację konkretnej strony www. Sprawdzamy trendy wyszukiwań w danej branży i możliwości wybranych słów kluczowych.
  • Nie oceniamy książki po okładce. Dopiero mając audyt SEO, który opracowujemy na bazie informacji o danej witrynie, wspólnie z Klientem go omawiamy i ustalamy, na które frazy warto pozycjonować jego stronę, aby zaczęła zbierać owoce w postaci nowych zamówień na produkty czy usługi.
  • Wiemy, że czas to pieniądz. Nie tracimy czasu na nieefektywne działania – ani swojego, ani Twojego. Na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach potrzeba przynajmniej kilkunastu miesięcy, więc dajemy sobie odpowiednią ilość czasu na wykonanie powierzonego zadania.
  • Twardo stąpamy po ziemi. Dlatego działamy zgodnie z „white hat seo”, szanując zasady Google. Stawiamy na trwałe rezultaty. Dbamy, by osiągnięcie pozycji w wyszukiwarce nie było chwilowe ani niebezpieczne dla funkcjonowania danej witryny.
  • Nie sprzedajemy kota w worku, a swoje wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu i realizowaniu innych usług online, wzbogacone zaangażowaniem naszych specjalistów od SEO.

 

Robimy to dobrze.

Sprawdź sam!

Zapraszamy do współpracy.

Ile to kosztuje?

 

Zamów niezobowiązującą, bezpłatną wycenę pozycjonowania, przygotowaną na podstawie analizy Twojej witryny internetowej.
Wypełnij formularz

Zamów bezpłatną wycenę

Zamów bezpłatną wycenę